CASIO AP-270 WE digitalni klavir komplet
- Razpoložljivost: Na zalogi
- Proizvajalec: CASIO
- Šifra: AP270WESET
-
Spletna cena:
890,00€
Cena:936,84€
* Prihranek:5%
- Brez DDV: 729,51€
Izračun obrokov
22.44€ x 48 mesecev 28.86€ x 36 mesecev 41.71€ x 24 mesecev 80.37€ x 12 mesecev 157.73€ x 6 mesecev 312.48€ x 3 mesecev
Izračun je informativen.
Preveri svoj limitRazpoložljivost v poslovalnicah
- MUSIC MAX | Celje -
- MUSIC MAX | Ljubljana -
- MUSIC MAX | Maribor -
- MUSIC MAX | Skladišče Celje -
Originalna navodila v slovenščini vsebujejo samo Casio pianina kupljena v Sloveniji.
Casio je znano svetovno podjetje, ki proizvaja na milijone odličnih elektronskih izdelkov in že več kot 40 let oblikuje in izdeluje digitalne klavirje.
Novi Casio AP270 je del tradicionalne linije digitalnih klavirjev, imenovanih Celviano, in je bil nedavno predstavljen javnosti in lansiran na prodajne police. Na voljo je v dveh različnih barvah, in sicer matirani črni in matirani barvi oreha. V tem cenovnem razredu je Casio resnično previden pri izdelavi klavirjev in ponuja bolj naravne in realistične izkušnje s klavirjem kot katera koli druga znamka ali model v tem cenovnem razredu. Casio daje najboljše razmerje med kvaliteto in ceno v nižje cenovnem razredu, ki si ga lahko večina ljudi privošči, ki iščejo kakovosten instrument, ki je lahko primeren za začetnike kot tudi za bolj napredne pianiste. V setu so pianino, stol in slušalke.
Digitalni pianini in klopce so pakirani v originalni embalaži in niso sestavljeni . Navodila o sestavljanju so priložena . Sestavljanje ni vklučeno v ceno!
Lak: Mat
Število tipk: 88 key, Simulated ebony and ivory keys
Tip klaviature: 3-senzorska Scaled-hammer tipka
Polifonija (maksimalna): 192
Število prednastavljenih glasov: 22 built-in tones
Število prednastavljenih skladb: 10 (Concert Play), 60 (Music Library)
Število snemalnih skladb: 1
Število snemalnih stez: 2
Ojačevalci: 8W + 8W
Zvočniki: 12 cm x 2
napajalnik: AD-A12150LW
Specifikacije: Touch Response: 3 sensitivity levels, Off
Specifikacije II: Damper Resonance, Hammer Response, Damper Noise
Specifikacije III: Layer/Split function
Lastnosti: Reverb (4 types), Chorus (4 types), Brilliance (-3 to 0 to 3), DSP (built into some tones)
Več lastnosti: MIDI Recorder (1 song x 2 tracks)
Pribor: AC Adaptor (AD-A12150LW), Music Stand
Širina: 141,7 cm
Višina: 82,1 cm
Globina: 43,2 cm
Teža: 36,6 kg
Item No.: AP270WESET
